Juventus vs Sassuolo, wynik spotkania: 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Sassuolo zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0. Juventus objął prowadzenie już w pierwszej połowie, a na przerwę schodził z wynikiem 2-0. Mecz odbył się w ramach 20. kolejki Serie A, a gospodarzem spotkania był Allianz Stadium.

Mecz pomiędzy drużynami: Juventus vs Sassuolo - Relacja

16 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45 na Allianz Stadium odbył się widowiskowy mecz pomiędzy drużynami Juventus, a Sassuolo, w ramach 20. kolejki Serie A.

Spotkanie poprowadził sędzia główny, M. Piccinini, który już od pierwszych minut ustawił ton meczu, dbając o jego uczciwe i sprawiedliwe prowadzenie.

Juventus od samego początku meczu narzucił swój styl gry, starając się kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. Drużyna gospodarzy zdobyła pierwszą bramkę dzięki strzałowi D. Vlahovicia, który wykorzystał świetne podanie od F. Miretti w 15. minucie spotkania, otwierając wynik na korzyść swojego zespołu.

Sassuolo próbowało odpowiedzieć, jednak defensywa Juventus nie pozwoliła na skuteczne akcje gościom. Na 37. minucie ponownie D. Vlahović nie dał szans bramkarzowi rywali, podwyższając wynik na 2-0, co było wynikiem do przerwy.

Druga połowa spotkania to dalsze dominowanie Juventus, które nie ustępowało w swoim ataku. Ostatnie minuty meczu przyniosły kolejne emocje, gdy F. Chiesa zdobył trzeciego gola dla gospodarzy, asystującemu mu M. Locatelli, ustalając tym samym wynik meczu na 3-0.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Martin Erlić otrzymał żółtą kartkę w 42. minucie, natomiast Gian Marco Ferrari został ukarany w 64. minucie. Czerwone kartki nie były używane przez sędziego w trakcie tego meczu.

Po zakończonym meczu Juventus czeka kolejno na potyczki z Empoli, Interem oraz Udinese. Z kolei Sassuolo zmierzy się z Monzą, Bolonią oraz Torino.