Mecz Empoli kontra Sassuolo zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Stadio Carlo Castellani dnia 2022-11-05 14:00

Empoli kontra Sassuolo 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Empoli oraz Sassuolo zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-11-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 13 pomiędzy Empoli a Sassuolo.

Gole strzelali: T. Baldanzi 64' 1-0 M. Satriano

Żółte kartki Empoli: Răzvan Marin 27' Jacopo Fazzini 54'

Żółte kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Ermanno Feliciani, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Empoli zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Cremonese i Udinese. Kolejno natomiast Sassuolo z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Sampdoria.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które startują w lidze Serie A. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Răzvan Marin często gwarantują wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska nużące. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe asysty i bramki dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Empoli oraz Sassuolo jak ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.