AC Milan kontra Sassuolo, wynik spotkania: 1-3

AC Milan kontra Sassuolo, wynik końcowy 1-3.

Po pierwszej połowie meczu między AC Milan a Sassuolo wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2021-11-28 14:00 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza odbył się mecz ligi Serie A kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły AC Milan i Sassuolo.

Gole strzelali: A. Romagnoli 21' 1-0 T. Hernández G. Scamacca 24' 1-1 G. Raspadori S. Kjær 33' 1-2 D. Berardi 66' 1-3 Matheus Henrique

Żółte kartki AC Milan: Ismaël Bennacer 53' Theo Hernández 54' Sandro Tonali 71' Simon Kjær 73'

Żółte kartki Sassuolo: Maxime López 27' Giacomo Raspadori 38'

Czerwone kartki AC Milan: Alessio Romagnoli 77'

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Manganiello, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu AC Milan stanie naprzeciw Genoa, następne spotkania z drużynami Salernitana i Liverpool. Kolejno natomiast Sassuolo podejmie Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Lazio.

Coraz częściej oddani fani z dużym zapałem śledzą bardzo interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Ismaël Bennacer Maxime López nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki między drużynami okazują się zajadłe, nie często bywa definitywnie, że mecze męczą. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne faule, przechodzące do historii bramki czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Serie A. AC Milan oraz Sassuolo jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Giuseppe Meazza.