Monza vs Sassuolo, wynik spotkania - 1-0

W dniu 28 stycznia 2024 roku na stadionie U-Power Stadium w ramach 22. kolejki Serie A odbył się mecz pomiędzy drużynami Monza i Sassuolo. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść drużyny gospodarzy, którzy utrzymali prowadzenie od pierwszej połowy.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Monza a Sassuolo

Przebieg meczu

Wczoraj, 28 stycznia 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Monza a Sassuolo. Mecz stanowił część 22 kolejki Serie A. Sędzią głównym spotkania był Gianluca Manganiello z Włoch.

Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Jedyną bramkę zdobył A. Colpani w 31 minucie, asystując Dany Mota.

Do przerwy drużyny opuściły boisko przy wyniku 1-0 dla Monzy.

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na U-Power Stadium była niesamowita. Kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty, tworząc niesamowity klimat na trybunach.

Po pierwszym gwizdku sędziego, obie drużyny ruszyły do ataku, starając się zdobyć pierwszego gola. W 31 minucie piłka wpadła do bramki Sassuolo po uderzeniu A. Colpaniego, który wykorzystał świetną asystę od Dany Mota.

W pierwszej połowie obie drużyny miały okazje do zdobycia gola, ale ostatecznie tylko Monza zdołała wykorzystać jedną z nich.

Wejście na drugą połowę nie zmieniło obrazu gry. Obie drużyny walczyły o kolejne bramki, a emocje na trybunach sięgały zenitu.

W drugiej połowie padło kilka żółtych kartek. Jean-Daniel Akpa Akpro otrzymał żółtą kartkę w 42 minucie, natomiast Matheus Henrique, Marcus Pedersen i Ruan zostali ukarani w drużynie gości.

Mimo starań żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, co utwierdziło Monzę w zwycięstwie 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się triumfem gospodarzy.

Następne mecze dla Monzy to spotkania z Udinese, Veroną oraz AC Milan, natomiast Sassuolo zmierzy się z zespołami Bologna i Torino.