Spotkanie Bologna vs Sassuolo zakończone wynikiem 3-0

Bologna vs Sassuolo, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-11-12 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki Regular Season - 15. Zmierzyły się Bologna oraz Sassuolo.

Pierwsza połowa spotkania między Bologna i Sassuolo zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: M. Aebischer 30' 1-0 J. Lucumí M. Arnautović 50' 2-0 R. Soriano L. Ferguson 78' 3-0 N. Domínguez

Żółte kartki Bologna: Adama Soumaoro 16'

Żółte kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny arbiter meczu - Ivano Pezzuto, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Bologna zmierzy się już z AS Roma, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Udinese. Kolejno natomiast Sassuolo z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Lazio.

Bardzo często kibice z dużym zapałem śledzą ciekawe starcia ligi Serie A. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. Adama Soumaoro nieraz zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania nudzą fana. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, idealnie wyliczone gole oraz asysty zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Bologna i Sassuolo i ich udział w Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.