Sassuolo - Napoli, wynik spotkania 1-6

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pełnego emocji pomiędzy Sassuolo a Napoli, które odbyło się 4 dni temu w MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Napoli okazało się zdecydowanie lepsze od swojego rywala, sięgając po imponujące zwycięstwo 6-1. Już w pierwszej połowie goście potwierdzili swoją dominację, osiągając wynik 3-1 na przerwę. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego meczu!

Mecz Serie A: Sassuolo - Napoli 1-6

Spotkanie pomiędzy drużynami Sassuolo i Napoli zapowiadało się emocjonująco, a kibice zgromadzeni na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore nie zawiedli się na widowisku. Sędzią głównym tego starcia był włoski arbitra Daniele Chiffi.

Od samego początku mecz miał szybkie tempo, a już w 17. minucie Uroš Račić poprowadził gospodarzy, strzelając pierwszego gola. Jednak goście szybko odpowiedzieli - Amir Rrahmani w 29. minucie wyrównał po asyście Franka Anguissy. Napoli nie zamierzało zwalniać tempa i jeszcze przed przerwą dwukrotnie trafiło do siatki - Victor Osimhen w 31. i 41. minucie, za każdym razem asystując Manolo Politano.

Po zmianie stron Napoli nadal prezentowało wysoką skuteczność. Osimhen zanotował kolejne trafienie w 47. minucie, a następnie Kvaratskhelia dołożył dwie bramki (51', 75'). Wynik 1-6 na korzyść gości był już nie do odrobienia dla drużyny Sassuolo.

W drugiej połowie nie obyło się bez emocji. Sędzia pokazał kilka żółtych kartek, jednak szczegóły dotyczące zawodników nie zostały podane. Na razie nie odnotowano czerwonych kartek.

W rezultacie Napoli odnosi pewne zwycięstwo i zbiera kolejne punkty w Serie A. Mecze Sassuolo z Frosinone, AS Roma i Udinese oraz kolejne starcia Napoli z Torino, Barceloną i Interem zapowiadają się niezwykle interesująco. Emocje z pewnością nie opuszczą włoskich boisk!