Mecz Fiorentina vs Sassuolo, wynik 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Fiorentina oraz Sassuolo wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-01-07 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Artemio Franchi rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 17 pomiędzy Fiorentina a Sassuolo.

Gole strzelali: R. Saponara 48' 1-0 D. Berardi 57' 1-1 N. González 90' 2-1

Żółte kartki Fiorentina: Nikola Milenković 10' Dodô 56' Gaetano Castrovilli 75' Nicolás González 90'

Żółte kartki Sassuolo: Hamed Junior Traorè 19' Ruan 26' Domenico Berardi 90'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Manganiello, Italy. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Fiorentina zmierzy się już z Sampdoria, następne spotkania z drużynami AS Roma i Torino. Kolejno natomiast Sassuolo z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Monza i AC Milan.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Serie A. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Nikola Milenković Hamed Junior Traorè niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są nader zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nudne. Stale obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe asysty i bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Serie A i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Fiorentina oraz Sassuolo jak ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.