Dnia 2021-10-23 16:00 na obiekcie MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbyło się spotkanie między Sassuolo i Venezia - 3-1

Po pierwszej połowie spotkania między Sassuolo oraz Venezia wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2021-10-23 16:00 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 9. Zmierzyły się Sassuolo i Venezia.

Gole strzelali: D. Okereke 32' 0-1 E. Ampadu D. Berardi 37' 1-1 H. Traorè T. Henry 50' 2-1 D. Frattesi 66' 3-1 G. Raspadori

Żółte kartki Sassuolo: Rogério 78'

Żółte kartki Venezia: Domen Črnigoj 9' Thomas Henry 39'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Di Martino, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sassuolo zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Empoli i Udinese. Kolejno natomiast Venezia zmierzy się z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Genoa i AS Roma.

Liczni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi Serie A. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. Rogério Domen Črnigoj raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Nieprzerwanie obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między piłkarzami bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że potyczki nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe ligi Serie A i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Sassuolo oraz Venezia w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak MAPEI Stadium - Città del Tricolore.