Spotkanie między Bologna i Sassuolo na obiekcie Stadio Renato Dall'Ara: wynik końcowy 4-2

W sobotni wieczór na Stadio Renato Dall'Ara odbył się zacięty pojedynek pomiędzy Bologną a Sassuolo w ramach 23. kolejki Serie A. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gospodarzy wynikiem 4-2, pomimo że na przerwę to goście prowadzili 2-1. Spotkanie miało miejsce 5 dni temu, 3 lutego o godzinie 19:45.

Emocjonujący mecz na Stadio Renato Dall'Ara!

Doprowadziliśmy Was dzisiaj na gorący mecz Serie A, gdzie gospodarze Bologna podejmowali zaciętych rywali, drużynę Sassuolo. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły już od pierwszych minut. Obydwie drużyny zapowiadały zaciętą walkę na murawie, a kibice mieli okazję zobaczyć naprawdę emocjonujące widowisko.

Początek meczu należał do gości, którzy już w 13. minucie objęli prowadzenie za sprawą Kristiana Thorstvedta. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli bramką M. Viti w 24. minucie, wyrównując wynik. Niestety dla Bologny to nie był koniec goli w pierwszej połowie, gdyż C. Volpato ponownie wpakował piłkę do siatki, dając Sassuolo prowadzenie 2-1. Wynik do przerwy 1-2 na korzyść gości.

Druga połowa to prawdziwa burza bramek! G. Fabbian w 73. minucie doprowadził do wyrównania, a L. Ferguson w 83. minucie wprowadził Bolognę na prowadzenie. Na koniec A. Saelemaekers ustalił wynik meczu na 4-2 dla gospodarzy. Nie obyło się też bez kartek, gdzie zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki za faule.

Mecz pełen emocji i zwrotów akcji, który na pewno zadowolił wszystkich fanów piłki nożnej. Cieszymy się, że mogliśmy być świadkami takiego widowiska!