Mecz Sassuolo vs Udinese zakończony wynikiem 1-3

Po pierwszej połowie spotkania między Sassuolo oraz Udinese wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-09-11 13:00 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Sassuolo i Udinese.

Gole strzelali: D. Frattesi 33' 1-0 A. Laurienté Beto 75' 1-1 R. Pereyra Beto 90' 1-2 S. Lovrić L. Samardžić 90' 1-3 R. Pereyra

Żółte kartki Sassuolo: Maxime López 72'

Żółte kartki Udinese: Rodrigo Becão 8' Enzo Ebosse 25' Kingsley Ehizibue 63'

Czerwone kartki Sassuolo: Ruan 43'

Czerwone kartki Udinese:

Sędzią głównym tego spotkania był Giacomo Camplone, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Sassuolo stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Salernitana i Inter a Udinese z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Atalanta.

Kibice śledzą fascynujące potyczki ligi Serie A. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Maxime López Rodrigo Becão nierzadko zagwarantowały własnym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Obserwujemy ostre faule kończące się bardzo często żółtą kartką, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się nader zagorzałe, nie często okazuje się, że potyczki nudzą. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A. Sassuolo oraz Udinese i ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak MAPEI Stadium - Città del Tricolore.