Spotkanie między Empoli i Sassuolo na obiekcie Stadio Carlo Castellani - 1-5

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Empoli i Sassuolo wynik wynosił 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-5.

Dnia 2022-01-09 13:30 na stadionie Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 21 pomiędzy Empoli a Sassuolo.

Gole strzelali: D. Berardi 13' 0-1 L. Henderson 16' 1-1 G. Raspadori 24' 1-2 D. Berardi G. Scamacca 67' 1-3 D. Berardi G. Raspadori 71' 1-4 G. Scamacca 90' 1-5 D. Frattesi

Żółte kartki Empoli: Mattia Viti 59' Mattia Viti 61'

Żółte kartki Sassuolo: Domenico Berardi 49' Giorgos Kyriakopoulos 69' Maxime López 79'

Czerwone kartki Empoli: Mattia Viti 61'

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Manuel Volpi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Empoli stanie naprzeciw Venezia, następne spotkania z drużynami Inter i AS Roma natomiast Sassuolo z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Cagliari i Torino.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze jak Mattia Viti Domenico Berardi raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między drużynami okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania statyczne. Obserwujemy nieczyste faule, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Serie A. Empoli i Sassuolo jak ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.