Dnia 2022-10-02 13:00 na obiekcie MAPEI Stadium - Città del Tricolore miał miejsce mecz Sassuolo - Salernitana zakończony wynikiem 5-0

W dniu 2022-10-02 13:00 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 8 pomiędzy Sassuolo a Salernitana.

Po pierwszej połowie spotkania między Sassuolo i Salernitana wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

 

Gole strzelali: A. Laurienté 12' 1-0 K. Thorstvedt A. Pinamonti 39' 2-0 K. Thorstvedt 53' 3-0 A. Álvarez A. Harroui 76' 4-0 A. Laurienté J. Antiste 90' 5-0

Żółte kartki Sassuolo: Rogério 73'

Żółte kartki Salernitana: Tonny Vilhena 58'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był Maria Sole Ferrieri Caputi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Sassuolo zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Atalanta i Verona natomiast Salernitana z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Inter i Spezia.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą bardzo fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze jak Rogério Tonny Vilhena nierzadko zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki nużące. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Sassuolo i Salernitana jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak MAPEI Stadium - Città del Tricolore.