Spotkanie Sassuolo vs AC Milan, wynik 0-0

Sassuolo vs AC Milan 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Sassuolo a AC Milan zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-08-30 16:30 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się mecz ligi Serie A kolejki 4 pomiędzy Sassuolo a AC Milan.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sassuolo: Davide Frattesi 64' Maxime López 72' Gian Marco Ferrari 76' Grégoire Defrel 86' Agustín Álvarez 90'

Żółte kartki AC Milan: Theo Hernández 27' Alexis Saelemaekers 43'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki AC Milan:

Główny sędzia meczu to Giovanni Ayroldi, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Sassuolo zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami Torino i Salernitana natomiast AC Milan zmierzy się z Red Bull Salzburg. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Dinamo Zagreb.

Dzisiaj liczni fani z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Serie A. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Davide Frattesi Theo Hernández często sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki między graczami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. Bardzo często zdarzają się ostre sytuacje na faul, efektowne asysty czy gole dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe ligi Serie A. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Sassuolo i AC Milan z ligi Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.