Juventus vs Sassuolo, wynik spotkania 3-0

Dnia 2022-08-15 18:45 na obiekcie sportowym Allianz Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Juventus i Sassuolo.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Juventus i Sassuolo wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: Á. Di María 26' 1-0 Alex Sandro D. Vlahović 43' 2-0 D. Vlahović 51' 3-0 Á. Di María

Żółte kartki Juventus: Manuel Locatelli 16'

Żółte kartki Sassuolo: Kristian Thorstvedt 33' Gian Marco Ferrari 41' Matheus Henrique 69'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Rapuano, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Juventus stanie naprzeciw Sampdoria, następne spotkania z drużynami AS Roma i Spezia natomiast Sassuolo z Lecce. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i AC Milan.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze jak Manuel Locatelli Kristian Thorstvedt nieraz zapewniły wyborowym sympatykom wiele emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, przepiękne bramki i asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki między zawodnikami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania męczą. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Serie A. Juventus i Sassuolo i ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Allianz Stadium.