Bologna - Sassuolo, wynik spotkania: 1-3

W dniu 2022-05-15 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 37. Zmierzyły się Bologna oraz Sassuolo.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bologna i Sassuolo wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: G. Scamacca 35' 0-1 D. Berardi D. Berardi 75' 0-2 G. Scamacca 80' 0-3 D. Frattesi R. Orsolini 90' 1-3

Żółte kartki Bologna:

Żółte kartki Sassuolo: Giacomo Raspadori 57'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny arbiter meczu to Davide Ghersini, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bologna zmierzy się już z Genoa, następne spotkania z drużynami AC Milan oraz . Kolejno natomiast Sassuolo podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice śledzą potyczki ligi Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Giacomo Raspadori wielokrotnie gwarantują wyśmienitym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, książkowe bramki i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze nudne. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Serie A. Bologna i Sassuolo jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.