Na obiekcie MAPEI Stadium - Città del Tricolore dnia 2022-04-10 13:00 miało miejsce spotkanie między Sassuolo i Atalanta: końcowy wynik 2-1

Sassuolo - Atalanta 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Sassuolo a Atalanta zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Sassuolo i Atalanta.

Gole strzelali: H. Traorè 24' 1-0 G. Kiriakopoulos H. Traorè 61' 2-0 M. Lopez L. Muriel 90' 2-1

Żółte kartki Sassuolo: Matheus Henrique 39' Mert Müldür 63'

Żółte kartki Atalanta: Davide Zappacosta 90'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Atalanta:

Główny sędzia meczu - Juan Luca Sacchi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sassuolo stawi czoła Cagliari, następne spotkania z drużynami Juventus i Napoli natomiast Atalanta zmierzy się z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Venezia.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak Matheus Henrique Davide Zappacosta raz za razem zaserwowały własnym stałym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania między graczami są zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to widowiska drętwe. Zdarzają się wyjątkowe bramki i asysty, brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Sassuolo i Atalanta z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak MAPEI Stadium - Città del Tricolore.