Sassuolo vs AS Roma, wynik meczu 2-2

Sassuolo vs AS Roma, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Sassuolo i AS Roma zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-02-13 17:00 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 25 pomiędzy Sassuolo a AS Roma.

Gole strzelali: T. Abraham 45' 0-1 C. Smalling 47' 1-1 H. Traorè 73' 2-1 B. Cristante 90' 2-2 J. Veretout

Żółte kartki Sassuolo: Gian Marco Ferrari 19' Maxime López 45' Domenico Berardi 45' Gian Marco Ferrari 78'

Żółte kartki AS Roma: Gianluca Mancini 21' Marash Kumbulla 83'

Czerwone kartki Sassuolo: Gian Marco Ferrari 78'

Czerwone kartki AS Roma:

Główny sędzia spotkania to Marco Guida, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sassuolo stanie naprzeciw Inter, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Venezia natomiast AS Roma z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Atalanta.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Gian Marco Ferrari Gianluca Mancini raz za razem zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się wspaniałe asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul gwarantujące smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki między zawodnikami z ligi bywają zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż potyczki nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Sassuolo i AS Roma i ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.