Spotkanie między Sassuolo i Empoli zakończone wynikiem 2-1 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore

Sassuolo - Empoli wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Sassuolo i Empoli wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-30 13:00 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 32 pomiędzy Sassuolo a Empoli.

Gole strzelali: N. Cambiaghi 11' 0-1 D. Berardi 82' 1-1 Matheus Henrique D. Berardi 90' 2-1

Żółte kartki Sassuolo: Armand Laurienté 26' Maxime López 61'

Żółte kartki Empoli: Filippo Bandinelli 61'

Czerwone kartki Sassuolo: Andrea Pinamonti 74'

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Federico Dionisi, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sassuolo stawi czoła Lazio, następne spotkania z drużynami Bologna i Inter. Kolejno natomiast Empoli zmierzy się z Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Sampdoria.

Coraz częściej oddani fani śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Armand Laurienté Filippo Bandinelli wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami bywają bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nużące. Ustawicznie trafiamy na spektakularne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Serie A i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Sassuolo i Empoli z ligi Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.