Spotkanie Sassuolo vs AS Roma na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore: końcowy wynik 1-1

W dniu 2022-11-09 17:30 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki Regular Season - 14 pomiędzy Sassuolo a AS Roma.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sassuolo a AS Roma zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: T. Abraham 80' 0-1 G. Mancini A. Pinamonti 85' 1-1 A. Laurienté

Żółte kartki Sassuolo: Armand Lauriente 38' Kaan Ayhan 54' Maxime López 62' Georgios Kyriakopoulos 68' Andrea Pinamonti 86'

Żółte kartki AS Roma: Nicolò Zaniolo 26' Bryan Cristante 73' Gianluca Mancini 90'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki AS Roma:

Sędzią głównym tego spotkania był Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sassuolo stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Lazio a AS Roma podejmie Bologna. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Genoa.

Mnóstwo fanów śledzi bardzo ciekawe poczynania w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Armand Lauriente Nicolò Zaniolo systematycznie zapewniają swoim wiernym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami okazują się zajadłe, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. Regularnie zdarzają się ostre faule, widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Sassuolo i AS Roma i ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak MAPEI Stadium - Città del Tricolore.