Spotkanie Lazio - Sassuolo zakończone wynikiem 2-1

Lazio - Sassuolo, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lazio i Sassuolo wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 31 pomiędzy Lazio a Sassuolo.

Gole strzelali: M. Lazzari 17' 1-0 S. Milinković-Savić 51' 2-0 Luis Alberto H. Traorè 90' 2-1 L. Samele

Żółte kartki Lazio: Felipe Anderson 7'

Żółte kartki Sassuolo: Giorgos Kyriakopoulos 5' Davide Frattesi 32' Abdou Harroui 84'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny arbiter meczu - Antonio Rapuano, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lazio stawi czoła Genoa, następne spotkania z drużynami Torino oraz AC Milan a Sassuolo zmierzy się z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Cagliari oraz Juventus.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki ligi Serie A. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Felipe Anderson Giorgos Kyriakopoulos nieustannie sprawiają swoim stałym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Ustawicznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, widowiskowe gole czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami są nader zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nudne. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Lazio i Sassuolo w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Olimpico.