Mecz Salernitana kontra Sassuolo zakończony wynikiem 3-0

Salernitana kontra Sassuolo, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Salernitana a Sassuolo wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-04-22 13:00 na stadionie Stadio Arechi odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 31 pomiędzy Salernitana a Sassuolo.

Gole strzelali: L. Pirola 9' 1-0 N. Gyömbér B. Dia 20' 2-0 E. Botheim L. Coulibaly 65' 3-0 B. Dia

Żółte kartki Salernitana: Dylan Bronn 70'

Żółte kartki Sassuolo: Matheus Henrique 78' Ruan 80'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny arbiter spotkania - Giacomo Camplone, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Empoli. Kolejno natomiast Sassuolo z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Bologna.

Liczni fani z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze Serie A. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Dylan Bronn Matheus Henrique nieustannie serwują swoim miłośnikom futbolu wiele niezapomnianych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że widowiska męczą. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Serie A. Udział takich legendarnych drużyn jak Salernitana oraz Sassuolo z ligi Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Arechi.