Dnia 2022-10-24 18:45 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore miał miejsce mecz Sassuolo kontra Verona - wynik 2-1

Sassuolo kontra Verona, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Sassuolo oraz Verona zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-24 18:45 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Sassuolo i Verona.

Gole strzelali: F. Ceccherini 2' 0-1 F. Depaoli A. Laurienté 32' 1-1 Pedro Obiang D. Frattesi 74' 2-1 H. Traorè

Żółte kartki Sassuolo: Martin Erlić 48'

Żółte kartki Verona: Federico Ceccherini 27' Davide Faraoni 74' Milan Đurić 90'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Verona:

Główny sędzia spotkania - Alberto Santoro, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Sassuolo stanie naprzeciw Empoli, następne spotkania z drużynami AS Roma i Bologna natomiast Verona podejmie AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Monza i Juventus.

Dzisiaj mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Serie A. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze jak Martin Erlić Federico Ceccherini częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Sassuolo oraz Verona w lidze Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.