Na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz między Genoa i Sassuolo: końcowy wynik 2-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Genoa a Sassuolo wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-10-17 13:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 8 pomiędzy Genoa a Sassuolo.

Gole strzelali: G. Scamacca 17' 0-1 G. Scamacca 20' 0-2 M. Destro 27' 1-2 M. Fares J. Vásquez 89' 2-2 N. Rovella

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro -5' Davide Biraschi 35' Mattia Destro 72'

Żółte kartki Sassuolo: Davide Frattesi 32' Vlad Chiricheş 36' Abdou Harroui 82' Jeremy Toljan 88'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny sędzia spotkania to Daniele Chiffi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Genoa stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Spezia i Venezia. Kolejno natomiast Sassuolo z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Empoli.

Bardzo często liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Serie A. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Stefano Sturaro Davide Frattesi nieustannie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Interesujące zmagania między drużynami bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że spotkania nudzą. Zdarzają się ostre faule zakończone żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty i gole gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Genoa oraz Sassuolo oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.