AS Roma vs Sassuolo 1-0

Na stadionie Stadio Olimpico miał miejsce mecz AS Roma vs Sassuolo zakończony wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami AS Roma oraz Sassuolo w ramach 29. kolejki włoskiej Serie A rozegrany na Stadio Olimpico zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Pomimo bramki padającej dopiero w drugiej połowie, emocje sięgały zenitu od pierwszego gwizdka sędziego. Sprawdź, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku w tym pełnym napięcia starciu.

Sassuolo - Frosinone zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie Sassuolo vs Frosinone, wynik końcowy 1-0

W meczu 28. kolejki włoskiej Serie A drużyna Sassuolo podejmowała u siebie Frosinone w starciu, które zakończyło się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie rozegrane zostało 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na boisku MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Pomimo bramkowego impasu do przerwy, ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów po skutecznym trafieniu.

Mecz Sassuolo kontra Napoli, wynik 1-6

Sassuolo - Napoli, wynik spotkania 1-6

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pełnego emocji pomiędzy Sassuolo a Napoli, które odbyło się 4 dni temu w MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Napoli okazało się zdecydowanie lepsze od swojego rywala, sięgając po imponujące zwycięstwo 6-1. Już w pierwszej połowie goście potwierdzili swoją dominację, osiągając wynik 3-1 na przerwę. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego meczu!

Mecz Verona kontra Sassuolo wynik 1-0

Mecz Verona kontra Sassuolo zakończony wynikiem 1-0

Wczoraj na Stadio Marcantonio Bentegodi odbył się emocjonujący mecz Serie A pomiędzy Veroną a Sassuolo. Pomimo wyrównanej gry obu drużyn, ostatecznie to gospodarze cieszyli się zwycięstwem 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie. Spotkanie to miało miejsce 24 godziny temu, o godzinie 11:30, w ramach 27. kolejki włoskiej ekstraklasy.

Mecz pomiędzy Sassuolo kontra Empoli 2-3

Sassuolo kontra Empoli, wynik spotkania: 2-3

W emocjonującym starciu drużyn Serie A, Sassuolo podejmowało Empoli w meczu, który odbył się 24 lutego o godzinie 14:00 na MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Empoli 3-2, po tym jak na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu Empoli 1-0. To było starcie, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu ekip.

Mecz Atalanta - Sassuolo, wynik 3-0

Na stadionie Gewiss Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Atalanta i Sassuolo - 3-0

W meczu Serie A pomiędzy Atalantą a Sassuolo, rozegranym w Gewiss Stadium, gospodarze pewnie pokonali swoich rywali 3-0. Bramkę na 1-0 zdobyli już w pierwszej połowie, a ostateczne zwycięstwo potwierdzili po przerwie. Spotkanie odbyło się 17 lutego 2024 roku o godzinie 19:45. To było starcie 25. kolejki ligowej, które miało miejsce kilka dni temu.

Sassuolo - Torino zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2024-02-10 19:45 miało miejsce spotkanie Sassuolo - Torino: 1-1

W zaciętym starciu pomiędzy drużynami Sassuolo i Torino, które odbyło się 10 lutego 2024 roku o godzinie 19:45 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore, ostatecznie padł remis 1-1. Obie ekipy zaprezentowały się równorzędnie, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu do ostatnich minut spotkania. Wynik na przerwę również wskazywał na wyrównaną rywalizację, co sprawiło, że kibice do samego końca trzymali się za serca. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego spotkania!

Bologna kontra Sassuolo, wynik 4-2

Spotkanie między Bologna i Sassuolo na obiekcie Stadio Renato Dall'Ara: wynik końcowy 4-2

W sobotni wieczór na Stadio Renato Dall'Ara odbył się zacięty pojedynek pomiędzy Bologną a Sassuolo w ramach 23. kolejki Serie A. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gospodarzy wynikiem 4-2, pomimo że na przerwę to goście prowadzili 2-1. Spotkanie miało miejsce 5 dni temu, 3 lutego o godzinie 19:45.

Monza vs Sassuolo, wynik końcowy 1-0

Monza vs Sassuolo, wynik spotkania - 1-0

W dniu 28 stycznia 2024 roku na stadionie U-Power Stadium w ramach 22. kolejki Serie A odbył się mecz pomiędzy drużynami Monza i Sassuolo. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść drużyny gospodarzy, którzy utrzymali prowadzenie od pierwszej połowy.

Juventus - Sassuolo zakończony wynikiem 3-0

Juventus vs Sassuolo, wynik spotkania: 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Sassuolo zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0. Juventus objął prowadzenie już w pierwszej połowie, a na przerwę schodził z wynikiem 2-0. Mecz odbył się w ramach 20. kolejki Serie A, a gospodarzem spotkania był Allianz Stadium.