Mecz Sassuolo - Lecce 0-3

Spotkanie Sassuolo - Lecce zakończone wynikiem 0-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Sassuolo i Lecce w ramach 33. kolejki Serie A zaowocował zwycięstwem zespołu Lecce 3:0. Spotkanie, które odbyło się 21 kwietnia o godzinie 10:30 w MAPEI Stadium - Città del Tricolore, przyniosło zaskakujące wyniki od pierwszej połowy, z której goście wyszli z prowadzeniem 2:0. Czy Sassuolo zdołał odwrócić losy meczu w drugiej połowie? Sprawdźmy.

Sassuolo - AC Milan, wynik końcowy 3-3

Sassuolo kontra AC Milan, wynik meczu: 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Sassuolo a AC Milan przyniósł niezwykłe emocje oraz wiele bramek. Mimo że spotkanie zakończyło się remisem 3-3, to kibice zgromadzeni na MAPEI Stadium - Città del Tricolore mieli okazję obejrzeć prawdziwe piłkarskie widowisko. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny z Mediolanu 2-1, jednak druga część gry przyniosła wiele zwrotów akcji, a ostateczny rezultat nie dał jednoznacznej odpowiedzi na to, która z ekip była lepsza.

Mecz Sassuolo kontra Udinese, wynik końcowy 1-1

Sassuolo - Udinese, wynik meczu - 1-1

W jednym z meczów 30. kolejki włoskiej Serie A drużyny Sassuolo i Udinese zmierzyły się ze sobą na boisku MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Mecz zakończył się remisem 1-1, a obie bramki padły jeszcze przed przerwą. Starcie miało miejsce w dniu 1 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00. Tym razem żadna z drużyn nie zdołała sięgnąć po pełną pulę punktów, co z pewnością nie pozostawiło obojętnym kibiców obu ekip.

Mecz Salernitana kontra Sassuolo 2-2

Spotkanie Salernitana vs Sassuolo zakończone wynikiem 2-2

W ostatnim spotkaniu kolejki Serie A doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Salernitana i Sassuolo, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz rozegrany został trzy dni temu, 5 kwietnia 2024 roku na Stadio Arechi. W pierwszej połowie to ekipa Sassuolo prowadziła 2-0, lecz Salernitana potrafiła odrobić straty po przerwie, zdobywając 2 bramki. Kibice z pewnością mieli okazję śledzić wyrównane widowisko na włoskich boiskach.

AS Roma vs Sassuolo 1-0

Na stadionie Stadio Olimpico miał miejsce mecz AS Roma vs Sassuolo zakończony wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami AS Roma oraz Sassuolo w ramach 29. kolejki włoskiej Serie A rozegrany na Stadio Olimpico zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Pomimo bramki padającej dopiero w drugiej połowie, emocje sięgały zenitu od pierwszego gwizdka sędziego. Sprawdź, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku w tym pełnym napięcia starciu.

Sassuolo - Frosinone zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie Sassuolo vs Frosinone, wynik końcowy 1-0

W meczu 28. kolejki włoskiej Serie A drużyna Sassuolo podejmowała u siebie Frosinone w starciu, które zakończyło się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie rozegrane zostało 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na boisku MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Pomimo bramkowego impasu do przerwy, ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów po skutecznym trafieniu.

Mecz Sassuolo kontra Napoli, wynik 1-6

Sassuolo - Napoli, wynik spotkania 1-6

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pełnego emocji pomiędzy Sassuolo a Napoli, które odbyło się 4 dni temu w MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Napoli okazało się zdecydowanie lepsze od swojego rywala, sięgając po imponujące zwycięstwo 6-1. Już w pierwszej połowie goście potwierdzili swoją dominację, osiągając wynik 3-1 na przerwę. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego meczu!

Mecz Verona kontra Sassuolo wynik 1-0

Mecz Verona kontra Sassuolo zakończony wynikiem 1-0

Wczoraj na Stadio Marcantonio Bentegodi odbył się emocjonujący mecz Serie A pomiędzy Veroną a Sassuolo. Pomimo wyrównanej gry obu drużyn, ostatecznie to gospodarze cieszyli się zwycięstwem 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie. Spotkanie to miało miejsce 24 godziny temu, o godzinie 11:30, w ramach 27. kolejki włoskiej ekstraklasy.

Mecz pomiędzy Sassuolo kontra Empoli 2-3

Sassuolo kontra Empoli, wynik spotkania: 2-3

W emocjonującym starciu drużyn Serie A, Sassuolo podejmowało Empoli w meczu, który odbył się 24 lutego o godzinie 14:00 na MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Empoli 3-2, po tym jak na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu Empoli 1-0. To było starcie, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu ekip.

Mecz Atalanta - Sassuolo, wynik 3-0

Na stadionie Gewiss Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Atalanta i Sassuolo - 3-0

W meczu Serie A pomiędzy Atalantą a Sassuolo, rozegranym w Gewiss Stadium, gospodarze pewnie pokonali swoich rywali 3-0. Bramkę na 1-0 zdobyli już w pierwszej połowie, a ostateczne zwycięstwo potwierdzili po przerwie. Spotkanie odbyło się 17 lutego 2024 roku o godzinie 19:45. To było starcie 25. kolejki ligowej, które miało miejsce kilka dni temu.