Verona vs Sassuolo, wynik spotkania - 2-1

Verona vs Sassuolo 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Verona i Sassuolo wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-08 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Verona a Sassuolo.

Gole strzelali: A. Harroui 34' 0-1 D. Berardi F. Ceccherini 84' 1-1 C. Ngonge A. Gaich 90' 2-1

Żółte kartki Verona: Miguel Veloso 43' Kevin Lasagna 84' Giangiacomo Magnani 89'

Żółte kartki Sassuolo: Armand Laurienté 20' Ruan 48' Andrea Pinamonti 57' Maxime López 89'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Fourneau. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Verona stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Bologna oraz Cremonese. Kolejno natomiast Sassuolo podejmie Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana oraz Empoli.

Wielu fanów futbolu śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Miguel Veloso Armand Laurienté często sprawiają wyśmienitym entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania pomiędzy drużynami są nader bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze nudne. Systematycznie obserwujemy brutalne faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego też warto przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Verona i Sassuolo w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.