Spotkanie Salernitana vs Sassuolo, wynik 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Salernitana a Sassuolo wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Arechi odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Salernitana a Sassuolo.

Gole strzelali: F. Bonazzoli 8' 1-0 G. Scamacca 20' 1-1 G. Kiriakopoulos H. Traorè 30' 1-2 M. Lopez M. Đurić 81' 2-2 N. Zortea

Żółte kartki Salernitana: Matteo Ruggeri 62' Luca Ranieri 79'

Żółte kartki Sassuolo: Domenico Berardi 13' Giacomo Raspadori 57' Giacomo Raspadori 59' Maxime López 90'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Sassuolo: Giacomo Raspadori 59'

Główny arbiter meczu to Luca Massimi, Italy. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Salernitana stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Torino i AS Roma natomiast Sassuolo zmierzy się z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Atalanta.

Wielu fanów futbolu śledzi pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Matteo Ruggeri Domenico Berardi wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, idealne asysty oraz bramki, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania między graczami z ligi są nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to spotkania usypiające. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Serie A i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Salernitana oraz Sassuolo oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Arechi.